דוקרט אייפופ לחוביץ
 
 
 
עיצוב וייצור אריזות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-5503446
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קופסאות קרטון מעוצבות

 
ייצור קופסאות קרטון מעוצבות מחייב עבודה מקצועית, אמינות, הקפדה על איכות והמון ניסיון. צריך לתכנן בקפידה את האריזה, בעיקר אם היא הולכת לייצור מסחרי, צריך לעצב אותה כדי שהיא תעשה את העבודה השיווקית וצריך להפיק אותה תוך מתן דגש על איכותה. חברת "דוקרט אייפופ לחוביץ dil" היא החברה המובילה בתחום כבר עשרות שנים והקופסאות שהיא ייצרה ועיצבה הפכו לבית ומגן למוצרים רבים. אם אתם מחפשים קופסאות קרטון עם עיצוב מרהיב, ב"דוקרט אייפופ לחוביץ dil" תוכלו למצוא את מבוקשכם.
 

קופסאות קרטון, פעם והיום...

 
בעבר קופסאות קרטון, כמו גם כל אריזה אחרת, היו כמעט ללא כל סממן או עיצוב כלשהוא. השימוש בהן היה אך ורק בשביל לשמור את המוצר עד להגעתו ליעד, וההשקעה הייתה אך ורק במוצר אותו אורזים, ללא כל חשיבות למראה האריזה. היום כבר ברור שחצי מעבודת השיווק נמצאת באריזה. צריך שהיא תהיה מעוצבת ומכירתית. קופסאות קרטון מעוצבות תומכות במערך השיווקי של העסק והן מאפשרות גם למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות וגם לאפשר להם ליצור קשר באמצעים שונים המפורסמים על גבי האריזה.

יש אין ספור שימושים לקופסאות, הנה כמה מהם:
 

שימושים לקופסאות קרטון בעיצוב במיוחד

 
קופסאות קרטון מעוצבות יכולות לשמש למטרות שונות ובענפים שונים בתעשייה. ניתן לראות אותן לא מעט בעולם המתנות כשרוצים שלא רק המתנה תהיה מיוחדת אלא גם מה שיעטוף אותה. ישנן היום שלל קופסאות בעיצובים שונים עם או בלי מיתוג של העסק, יש קופסאות קרטון לאריזות שי לעובדים, יש קופסאות מעוצבות לבקבוקי יין, לספרים, ועוד לשלל מוצרים מכל תחום שהוא. מטרות עיצוב הקופסא הוא "להקפיץ" את מראה האריזה והן את המוצר שארוז בה.
 
 
קופסאות קרטון מעוצבות
 
 
 

שילוב בין עיצוב, חוזק ומחיר נמוך

 
קופסאות מעוצבות מקרטון משלבות כמה יתרונות מנצחים שאין לקופסאות מחומרים אחרים. הן קודם כל חזקות ועמידות מה שמאפשר לשים בהן כמעט כל מוצר שרוצים. מעבר לכך, הקרטון נחשב למוצר זול בגלל משקלו הסגולי הנמוך מה שמוזיל את המארז כולו. היום הקופסאות הללו מעוצבות באמצעים טכנולוגיים חדישים כך שאין שום סיבה לא לעשות בהן שימוש. אם אתם צריכים קופסאות כמו גם מארזים מקרטון עם עיצוב אישי, חברת "דוקרט אייפופ לחוביץ dil" תשמח לעשות את זה עבורכם.
 
 
 
 
 
 

למה לבחור דווקא ב"דוקרט אייפופ לחוביץ dil"?

 
 
 
חברת "דוקרט אייפופ לחוביץ dil" שירתה כבר אלפי לקוחות מרוצים וצברה ניסיון של למעלה מ-40 שנה, ניסיון שניכר בכל אלמנט בדרך להפקת המוצר, בין בתכנון שלו, בעיצוב שלו ובייצור שלו. לחברה צוות עובדים מיומן ומסור שעושה עבודה מצוינת ומקפיד לענות על הדרישות של כל לקוח ולקוח כמו גם לייעץ לו מה הכי טוב בשבילו.

צרו קשר עוד היום וקבלו מענה מהיר ויעיל כמו גם שירות שלא הכרתם!