דברו איתנו!
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרסום בתי עסק באמצעות מוצרי קידום מכירות

 
 
אנחנו מוקפים בפרסומות כל הזמן, ולא רק בטלוויזיה או ברדיו. הן נמצאות על גבי שלטי חוצות, הן מרצדות מולנו משלטי פרסום אלקטרוניים והן נמצאות גם על שלל מוצרי קידום מכירות שימושיים יותר או פחות, אפילו בלי שנרגיש.

אנחנו חיים בעולם של צריכה ושל מוצרי צריכה, וכל מי שמשווק משהו רוצה שנרכוש דווקא את המוצר שהוא משווק, ולא את זה שמשווק המתחרה שלו. לכן, כל משווק רוצה שהפרסומת שלו תהיה הכי מושכת והכי מקורית, כי אלה הפרסומות שבדרך כלל עובדות וגורמות לקהל לבצע את מה שאותו משווק רוצה שהוא יעשה: לרכוש.

אם גם לכם יש מוצרים או שירותים שאתם רוצים לשווק, אתם צריכים לחשוב על הדרך הכי פחות שחוקה לעשות את זה.

 
 
 
מוצרי קידום מכירות
 
 
 
 
מחקרים וסקרים קבעו, כי הקהל הישראלי (ובכלל) יקבל הרבה יותר בהבנה וייענה לקריאה לבצע רכישה, אם היא תופיע בצורת מוצר שימושי ביותר, גם אם כבר ברור לגמרי שמדובר במוצר קידום מכירות.

מוצר כזה גורם לאנשים לזכור את החברה שסיפקה אותו (כי שמה רשום על גבי המוצר והם עושים בו שימוש רב), והרבה פעמים, כל אימת שהם יזדקקו למוצרים או לשירותים שאותה חברה מספקת – הם יפנו דווקא אליה ולא אל אף אחד אחר.

 

מוצרי קידום מכירות שעושים את ההבדל

 
על מנת לנחול הצלחה בפרסום העסק, כדאי מאוד לפרסם אותו על גבי מוצרים שהם שימושיים מחד, אבל גם קשורים לתחום העיסוק של העסק מאידך.
 

דוגמאות למוצרי קידום מכירות

 
  • מחזיקי מפתחות עם שם העסק – מוצר קידום מכירות מצוין כשמדובר במוסך, בחברה לשטיפת רכבים וגם בחברה שמספקת שירותי מנעולנות. הם יהיו מוצלחים פחות כשמדובר באינסטלטור או חשמלאי שמעוניינים לקדם את העסק שלהם.

  • דיסק און קי ממותג – מוצר קידום מכירות מעולה לכל חברה ועסק שעוסקים בתחום המחשבים, החל מטכנאי שמספק שירותי תיקונים למחשבים וכלה בחברה שמשווקת מחשבים מכל הסוגים.

  • עטים ממותגים – יכולים להיות מוצרי קידום מכירות מצוינים כמעט לכל חברה ועסק, בזכות השימוש הרב שעושים בהם. הם יכולים להתאים למוסך ויכולים להתאים לאינסטלטור, כשהמחשבה היא שהם הולכים עם בעליהם לכל מקום וכך הוא יכול ליצור קשר עם בעל העסק בכל זמן ומכל מקום.

יש עוד הרבה מאוד מוצרי קידום מכירות, שיכולים להתאים לכל חברה ולכל תחום עיסוק. דוקרט אייפופ לחוביץ dil משווקת מגוון גדול של מוצרי קידום מכירות, בהתאמה אישית ללקוח. כל המוצרים מיוצרים מחומרים איכותיים ובעלי עמידות גבוהה לאורך זמן.
 
לקבלת מידע נוסף אודות מוצרי קידום המכירות שלנו ולהזמנות,
חייגו עכשיו לשתול פה טל' או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.