דברו איתנו!
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סטנדים מקרטון

 
 
 
 
 
 

סטנדים מקרטון

 
 
 
חשיפה ממוקדת ופרסום מוצרים בחנויות וברשתות השיווק עצמן נמצא כאחת השיטות המועילות ביותר, כאשר הקרבה הפיזית לצרכן ברגעי הקניה היא בעלת משמעות גבוהה. הבלטת מוצר מחוץ למדף אל עיני הלקוחות באמצעות הצבת סטנד עשויה להגדיל את המכירות בעשרות ובמאות אחוזים, כאשר סטנדים מקרטון משמשים גם לחשיפת מבצעים, להכוונה אל חנות או דוכן ולמיתוג של העסק באופן כללי.
 
 
 
 

היתרונות הבולטים בשימוש בסטנדים מקרטון:

 
 
 
  • הוצאת המוצרים מן המדפים והנגשתם ללקוח
  • הגדלת חשיפה ומודעות
  • עלויות פרסום נמוכות
  • נוחות וקלות בשינוע הסטנדים
  • מרחב עיצובי תוך מיצוי מגוון צבעים וטקסטורות
  • אפשרויות מחזור
 
 
 
 
סטנדים לתצוגה מקרטון
 
 
 
 
עיצוב של סטנדים הוא אתגר מרשים בתחום העיצוב התעשייתי, כאשר גודל הפרסום וקרבתו לעוברים והשבים יוצר אשליית פרסום בגודל טבעי של מוצרים. בהעמדת סטנדים מקרטון יש להביא בחשבון שלושה גורמים החשובים:
 
 
 
 

איכות הסטנד

 
 
 
הסטנד מיועד לעמוד ללא סיוע חיצוני, וללא תלות בקיר או במוצר חיצוני. הסטנד עומד על הרצפה באמצעות תמיכה שנוצרת בתכנון חכם וקפדני של המוצר וחייב להיות יציב לאורך כל תקופת ההשקה ולשאת את המוצרים ללא קריסת מדפים. סטנדים מקרטון מיועדים בדרך כלל לחנויות רשת קמעונאיות או חנויות פרטיות.
 
 
 
 

עיצוב

 
 
 
עיצוב הסטנד הוא חשוב שכן זאת היא האמירה השיווקית שמבקש בית העסק להציב אל מול לקוחותיו בעת מסע הקניות שלהם. עיצוב הסטנד כולל המחשה של עולם התוכן בו המוצר מתקיים לעיצוב תעשייתי תוך התייחסות לכל האילוצים הטכניים דוגמת מידות, משקל חווית משתמש, עיצוב גראפי, הגבלים של הסטנד באופן השימוש בחנות עצמה, סידור המוצרים, משיכת תשומת לב ופרמטרים נוספים. העיצוב מביא בחשבון טקסט ואמירה לצד עיצוב חזותי וגרפי, שילוב של צבעים באופן שיעבירו מסרים שיווקיים ויכולת למשוך את עין הלקוחות.
 
 
 
 

תכנון

 
 
 
הסטנדים מקרטון אמנם נועדו למשוך את העין ולמכור מוצרים, אולם התכנון שלהם בהיבט יכולת העמידה והנשיאה שלהם הוא חשוב. תכנון הסטנד יביא בחשבון את כובד המוצרים והעומס שצפוי להיות מוטל עליו, סידור המוצרים, הקיפול והניידות- ליצירת סטנד מושלם.
 
 
 
 
סטנדים מקרטון
 
 
 
 

אפשרות ניידות

 
 
 
אחד היתרונות הבולטים של סטנדים מקרטון הוא יכולת הקיפול והאריזה שלהם למוצר נייד, נוח וקל משקל אותו ניתן להעביר ממקום למקום בקלות. סטנדים אלה משמשים לעתים גם לאירועים עסקיים, דוכנים המוצבים בנקודות גיאוגרפיות שונות בכל פעם, עסקים ניידים המעוניינים במיתוג הנלווה אליהם, הרצאות וכנסים ודוכני מכירה ניידים. הזמנת סטנדים מקרטון הפכה לאחת ההזמנות הפופולאריות בבתי הדפוס והמיתוג השונים, כאשר הדרישה לאיכות, חזות ונוחות עומדות בראש סדר העדיפויות של בעלי העסקים.

חשוב לעבוד עם חברות ובתי דפוס אשר לצד יכולות ההדפסה באיכות גבוהה מציעים גם הרכבה של הסטנד למוצר מוגמר באיכות גבוהה, כמו גם זמינות ויכולת אספקה של כמויות קטנות כגדולות בזמן קצר, תוך התאמה לצרכי הלקוח.

חברת דוקרט אייפופ לחוביץ dil עיצוב וייצור אריזות מובילה את השוק ועומדת לרשות בעלי עסקים, חברות וארגונים בכל סדרי הגודל באמצעות מוצרי איכות, עיצובים מרשימים וליווי של מעצבים גרפיים ותעשייתיים לכל פרויקט ופרויקט. לדוקרט אייפופ לחוביץ dil ידע וניסיון רב בתכנון הייצור, התאמה למשקלי נשיאה ולמטרות שונות, פתרונות טכניים ומוצרים בעלי עמידות גבוהה. החברה מחזיקה בניסיון בן למעלה מחמישים שנים וקהל לקוחות ממליצים ומרוצים רחב מכל קצוות הקשת העסקית ותחומי הפעילות השונים.
 
 
 
לצפייה במגוון הסטנדים שלנו לחץ ונווט בין הגלריות