דברו איתנו!
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוצרי קידום מכירות

 
אריזות ומארזים מעוצבים אינם רק כלי קיבול. הם גם הפנים הראשונות של המוצר שהלקוח פוגש. אנחנו בחברת דוקרט אייפופ לחוביץ dil יוצרים עבורכם מיתוג באמצעות מוצרי קידום מכירות ובונים מארז שהוא כלי שיווקי ראשון במעלה.
 

דוקרט אייפופ לחוביץ dil - מוצרי קידום מכירות

 
קטגוריית קד"מ בחברת דוקרט אייפופ לחוביץ dil מהווה חלק נכבד מייצור האריזות השונות בזירה השיווקית. הקטגוריה של מוצרי קידום מכירות מציעה למעשה קשת רחבה של פתרונות חכמים ושל מוצרים מעוצבים לשיווק בנקודות המכירה השונות: סטנדים רצפתיים, מוצרי תצוגה להעמדה על השולחן או המדף, שלטים, כובשי מדף, מארזים חכמים ועוד.

מוצרי קידום מכירות, ובכללם אריזות מעוצבות, הם כלים שיווקיים הפועלים בעוצמה גבוהה. הם משמשים ככלים לביטוי רעיונות ייחודיים בעיתוי ספציפי ונקודתי (מבצע או אחר) וככלי עזר להעברת מסרים שיווקיים ותמיכה במותג, במוצר או בקמפיין. אין דוגמה טובה מהם לאמירה: המדיום הוא המסר.
 

קטלוג מוצרי קידום מכירות

 
 
קטגוריית מוצרי קידום מכירות היא קטגוריה דינמית, המתחדשת ללא הרף ומאמצת טרנדים ומגמות רעננות. הטרנד הסביבתי לדוגמה נמצא בראש מעייניה של חברת דוקרט אייפופ לחוביץ dil, ועל כן עמלנו על שדרוג מערך הייצור של עבור קידום מוצרים ידידותיים לסביבה, שבייצורם נעשה שימוש בקרטון מנייר ממוחזר.
 

האם העסק שלכם זקוק למוצרי קידום מכירות? בוודאי שכן!

 
קידום מכירות באמצעות שיווק ותצוגה בתוך אריזות מעוצבות וחכמות, המבליטות את שם בית העסק והמוצר בצורה מושכת עין, הוא פתרון מצוין לעסקים גדולים וקטנים כאחד. לא רק איכות המוצר חשובה, אלא גם הצורה שבה הוא מוצג ונארז והאופן שבו הוא פוגש את מבטו הראשון של הלקוח.
 

הגדלת מכירות באמצעות מוצרי קידום מכירות

 
אחד האתגרים הניצבים בפני כל יצרן או משווק באשר הוא – בעלים של מסעדה סינית, מוכר נעליים או יצרן של מוצרי קוסמטיקה – הוא כיצד להגדיל את מעגל הלקוחות באופן מתמיד, תוך העמקת וייצוב הקשר עם הלקוחות הקיימים. מן הסתם קיים מגוון רחב של פתרונות ויותר ממענה אחד לאתגר המורכב הזה, אך הדרך הבסיסית ביותר, שהיא למעשה מחויבת המציאות בימינו, קשורה במוצרים לקידום מכירות.
 

מוצרי קד"מ - איך זה עובד?

 
להלן כמה דרכים בהן מוצרי קידום מכירות יאפשרו לכם להגדיל את המכירות שלכם:

  • משאירים את המוצר במודעות – רוב המוצרים המשמשים לקידום מכירות הם מוצרים שאיש לא ימהר להיפטר מהם. הכוונה למשל ללוחות שנה מעוצבים, פתקי post-it ממותגים, מעמד למשקפיים לרכב או למשרד ועוד. ככל שהמוצר שימושי יותר וממותג יותר, כך הלקוח יישאר חשוף למותג או למוצר הרלוונטי במשך זמן רב יותר, יתרגל אליו ויזהה אותו במדפים בקלות רבה יותר.

  • חשיפה לקהל לקוחות רחב יותר – גם עוברים ושבים, שבאופן עקרוני לא מתעניינים במיוחד במוצר, לא יוכלו לסרב לדוגמית חינם או למוצר קידום מכירות שימושי, משעשע או מועיל בצורה כזו או אחרת. לכן באמצעות מוצרים לקידום מכירות, ניתן להגדיל את מעגל הלקוחות וליצור עניין גם בקרב לקוחות שלא היו טורחים לברר פרטים בנוגע למוצר מיוזמתם.

  • חיזוק ערך המותג – באמצעות מוצרים ממותגים, ניתן לחזק את ערך המותג ולבסס את מעמדו בעיני הקהל הרחב. ככל שהחשיפה תהיה רבה יותר, כך המותג ייצרב בתודעתם של כמה שיותר אנשים. זוהי למשל הסיבה שבגינה מסעדות המספקות שירותי משלוחים, משקיעות כל כך הרבה משאבים בעיצוב כלי ההגשה או שקיות המשלוח.
 
דוקרט אייפופ לחוביץ dil מתמחה בייצור אריזות מעוצבות, סטנדים חכמים ומגוון מוצרים לקידום מכירות.

לקבלת פרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים: 03-5503446.