דברו איתנו!
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדפסה על קרטון

 
הדפסה על קרטון, בעיקר קרטון גלי המתאים לייצור מארזים ומעמדי תצוגה, נחשבה מאז ומתמיד למאתגרת, כאשר טכנולוגיות קודמות חייבו הדפסה בכמויות גדולות על מנת להצדיק את העלות הכלכלית, מכונות דפוס חדשות הנשענות על הטכנולוגיה הדיגיטלית הביאו לשוק מוצרי הצריכה גם את האפשרות לעבודות הדפסה על קרטון בכל צבע, תוך שמירה על איכות גבוהה במיוחד ואפשרות מיתוג ושיווק באמצעות המארזים שאינה נופלת מכלי פרסום אחרים, הן ברמת החשיפה והן באיכות.
 

שיטות העבודה

 
מכונת הדפוס הדיגיטלית של לחוביץ מאפשרת הדפסה על קרטון בפורמט 160/300 ס"מ, תוך ניצול מיטבי של הצבעים ורמת דיוק גבוהה במיוחד. הצבעים אינם נמרחים, נטבעים בצורה אחידה ומתאימים להדפסה על גבי קרטון בעוביים ובגדלים שונים. בניגוד לשיטות הישנות בהדפסת אופסט (הדפסה על נייר והצמדה לקרטון גלי) או דפוס פלקסו (הדפסה ישירות על קרטון להדפסים גראפיים לא מורכבים), ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת הדפסה ישירות מן המחשב למוצר, ללא גורמים מתווכים ובאיכות יוצאת דופן.
 
 
הדפסה על קרטון
 
 

הדפסה על קרטון - תהליך העבודה

 
בעת ייצור מארזי קרטון לכל מטרה שלב התכנון וההתאמה של המארז למוצר ולמאפייניו הוא מהותי. ראשית יש לתכנן ולקבוע את גודל המארז, תצורתו, עובי הקרטון ועמידותו. לצורך העיצובי יש לקבוע גם את צבע הקרטון הרצוי שיהווה את הבסיס לעיצוב בהמשך. תכנון המארז מצריך יצירת קפלים מדויקים בעת הייצור, על מנת ליצור את הצורה המיועדת באופן מושלם.

לאחר קבלת משטח קרטון מותאם העבודה הראשונית והחשובה היא עבודת ההדפסה על גבי הקרטון, אשר אחראית לעיצוב הכולל של המארז והגשת המוצר ללקוח. לצד עיצוב הקובץ הגרפי נדרשת הבנה גדולה וניסיון בהדפסת מארזים מעוצבים וממותגים, הכנסת המארז למכונה עם הכיוון המתאים, כיוון נכון של אחוזי הצבע כנגד צבע בסיס הקרטון, בחירת פונטים וגדלים מותאמים של הדפסה ואלמנטים חשובים נוספים הדורשים מקצועיות בלתי מתפשרת.

רק עם סיום ההדפסה באופן מושלם ניתן להתחיל בעבודת הקיפול ויצירת המארז, ובהמשך באריזת המוצר המוגמר בתוכו.
 

דפוס דיגיטלי - אפשרויות

 
הדפסה על קרטון ועבודות הדפסה בכלל באמצעות טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי הביאו להרחבת האפשרויות בעבור עסקים קטנים ואנשים פרטיים, אשר לפני כן היו תלויות בטכנולוגיות בהן הכדאיות הכלכלית הייתה תלוית כמות. באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס כמות מארזים קטנה ואפילו מוצרים בודדים, וזאת תוך חיסכון ניכר בעלויות.

דוקרט אייפופ לחוביץ dil - עיצוב וייצור אריזות מציע מגוון אפשרויות לאריזות קרטון ממותגות ומעוצבות באיכות גבוהה במיוחד ובהתאמה לכל צורך. החברה מביאה ניסיון בן למעלה משבעה עשורים בתחום הדפוס, מכשירי הדפסה חדשניים המביאים את מיטב הטכנולוגיות ומעצבים תעשייתיים ומעצבים גרפיים המסייעים בהגשת מוצרים ססגוניים, יוקרתיים ומרשימים בעלי אמירה שיווקית מתקדמת וחדה- על פי היכרות מוקדמת עם צרכי הלקוחות.