דברו איתנו!
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אריזות מוצר פונקציונלית ממוצרי קרטון

 
 
האם אתם מחפשים דרך טובה ואיכותית לארוז את המוצרים שאותם אתם מציעים לשיווק? אם כך, אתם זקוקים לאריזת מוצר שהיא פונקציונלית בעיקרה.

נכון להיום, יש שפע של מוצרי קרטון שיכולים כמובן להתאים לכם בתור פתרון לאריזה - אבל איך תדעו לזהות את סוג האריזה המתאים והטוב ביותר?

הנה כמה טיפים לבחירת אריזת קרטון פונקציונלית והולמת שתתאים למוצר שלכם כמו כפפה ליד.
 
 
 
אריזת מוצר פונקציונלית עם מוצרי קרטון
 
 
 
 

התכונות של המוצר שיתאימו לאריזה

 
  • גודל המוצר - קודם כל, כשבוחנים עשרות מוצרי קרטון, צריך לעשות סינון לפי הגודל של המוצר. אין צורך לבחור אריזות ענקיות עבור מוצרים קטנים. יש מי שחושב שאריזה גודלה היא גם איכותית יותר, אבל אין לזה כל בסיס. את האיכות של האריזה לא מודדים בגודל שלה. יתרה מזאת - אריזה גדולה מידי עלולה לגרום לכך שהמוצר יטולטל בה יותר מידי, ולכן כדאי לבחור תמיד בגודל המתאים עבור המוצר.

  • עובי האריזה - גם זה שיקול חשוב מאד. כשאתם בוחנים מוצרי קרטון, שימו לב עד כמה הקרטון הוא עבה. האם מדובר על קרטון חד שכבתי, דו שכבתי, או תלת שכבתי? האם משתמשים באריזה בקרטון רגיל, או בקרטון גלי אשר נחשבת לאיכותי ובולם זעזועים איכותי יותר? כל אלו נקודות חשובות מאד, שמאפשרות לכם להבין עד כמה האריזה היא איכותית. כמובן שאם המוצר שלכם רגיש ושביר יותר - יש לבחור באריזה עבה יותר שתגן עליו.

  • סוג הסגירה - היבט נוסף בבחירת מוצרי קרטון קשור גם לאופן הסגירה של המוצרים הללו. האם אתם בוחרים באריזה אשר יש לסגור אותה אך ורק עם נייר דבק? או שזו אריזה שניתן גם לסגור אותה ללא עזרים? לעתים קרובות יש יתרון לסוג השני של האריזות כי קל יותר לעשות בהן שימוש - אבל זה גם תלוי במטרה שלשמה אתם צריכים את האריזה ועל איזה מוצר מדובר בדיוק.
 

יש גם את העיצוב של האריזה

 
לסיום, נזכיר שיש עוד היבט חשוב מאד לבחירת המוצר הסופי לאריזת המוצר שלכם, וזה העיצוב של האריזה. גם לעיצוב יש השפעה פונקציונלית - כי זה יכול להפוך את המוצר לנחשק יותר, וזה עניין חשוב מאד אם מדובר על מוצר שאתם משווקים בחנויות.
 
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא אריזות קרטון פונקציונליות,
צרו קשר עם חברת דוקרט אייפופ לחוביץ dil בטלפון 03-5503446
באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס צור קשר באתר.